Zábaly Body Wraps

Hlavní strana Další služby Zábaly Body Wraps
Zábaly Body Wraps Praha

Co jsou to Body Wraps?

Body Wraps jsou speciální tělové zábaly založené na čistě přírodní a minerální bázi. Body Wraps je klinicky ověřená metoda pocházející z americké Floridy, kde patří mezi nejoblíbenější prostředky přirozeného hubnutí a formování postavy. Metoda Body Wraps se v Americe úspěšně používá již dvacet let a je velice oblíbená i mezi filmovými hvězdami. Díky této metodě hubnete rychle, bezbolestně a bez větší námahy. Pro větší účinek je doporučeno kombinovat zábaly s aerobním cvičením a základními návyky pravidelné a zdravé stravy. Jeden jediný zábal nemůže fungovat nikdy na vše. Proto máme v nabídce tři druhy dle problematiky na hubnutí, odstranění celulitidy a detoxikaci těla.

Pouze jeden zábal nestačí

Přestože má zábal Body Wraps zázračné účinky, není to žádný universální všelék a každé tělo reaguje jinak. Z tohoto důvodu nabízí naše studio VacuOpatov Praha několik typů zábalů:

  • Body Wraps Slim – hubnutí
  • Body Wraps Anticellulite – odstranění celulitidy
  • Body Wraps Detox – detoxikace organismu
  • Body Wraps Sport – určeno pro sportovce

Výsledky odstranění celulitidy jsou viditelné minimálně po aplikaci třetí kúry. Metoda Body Wraps Slim je zábal, při kterém se da zhubnout 5 až 30 cm v celkovém obvodu těla. Rozdíly mezi prováděnými zábaly jsou poměrně markantní, ať již se jedná o použité směsi nebo o samotné provedení zábalů. Proto prosím vždy dbejte na to, aby vámi zakoupená služba byla pod ochrannou známkou Body Wraps, kterou obdržela pouze ta partnerské studia, jejichž personál absolvoval školení Body Wraps a složil závěrečnou zkoušku.

Zábaly Body Wraps
Body Wraps Praha

Ceník Body Wraps Praha

Ceník Body Wraps Slim

Uvedené ceny platí při navazujících kúrách v délce od 7 do maximálně 10 dnů.

1. Kúra Wraps 1490 Kč
2. Kúra Wraps 1390 Kč
3. Kúra Wraps 1290 Kč
4. Kúra Wraps 1190 Kč
5. Kúra Wraps 1090 Kč
6. Kúra Wraps 990 Kč

Rezervovat termín na zábal Body Wraps

Sledujte výsledky na naší Facebook stránce

Zábaly již aplikujeme na našich prvních klientech. Na výsledky se můžete podívat na naší Facebook stránce, kam pravidelně dáváme fotografie.

Rezervujte si termín v rezervačním systému

Po zaregistrování účtu a příhlášení uvidíte volné termíny k rezervaci, po zarezervování nemusíte čekat na schválení.

Otevřít rezervační systém