Zábaly Body Fit Wrap

Hlavní strana Další služby Zábaly Body Fit Wrap
Zábaly Body Fit Wraps Praha

Rozhodli jste se být krásnější a zdravější? Nové zábaly Body Fit Wrap budou vaším nejlepším pomocníkem. Naše zábaly představují zeštíhlující , detoxikační a anticelulitidní programy. Body Fit Wrap je ideální pro klienty, kteří se rozhodli učinit ve svém životě a životním stylu zásadní změnu. Každé tělo reaguje jinak a proto je potřeba ke každému klientovi přistupovat individuálně a dle jeho osobitých potřeb. Na základě několikaletých bohatých zkušeností se klientům snažíme zvolit vhodný program z portfolia Body Fit Wrap. Právě dobře zvolený zábal pomůže aktivovat nejen lymfatický systém, který je zodpovědný za zadržování přebytečné vody v těle včetně škodlivých látek, ale i zrychlit metabolismus a viditelně vyhladit a zpevnit pokožku. První změny můžete vnímat již po prvním zábalu a k docílení ideálního výsledku je možné kombinovat Body Fit Wrap s přístrojovou lymfodrenáží. Zábaly jsou vhodné pro všechny klienty bez těchto kontraindikací:

 • Akutní virové a bakteriální onemocnění
 • Onkologické onemocnění vč. remise
 • Srdeční onemocnění
 • Těhotenství
 • Akutní žilní onemocnění

Doporučení:

před zábalem: dodržovat dostatečný příjem tekutin , osprchovat se, nekrémovat se, pokud možno provést nemastný peeling, nepít alkohol , přijímat pouze lehkou stravu

po zábalu: dodržovat dostatečný příjem tekutin, 24 hod. se nesprchovat, nepít alkohol, nekouřit, omezit kávu, omezit nadměrnou fyzickou aktivitu

Zábaly:

zeštíhlující: zábal, který napomáhá z těla odstranit nadbytečnou vodu včetně škodlivin. Vhodný je nejen pro maminky po porodu, ale i pro klienty, kteří chtějí dopřát svému tělu odpočinek od nezdravého životního stylu.

detoxikační: zábal posiluje imunitní systém, zbavuje tělo škodlivin, viditelně zlepšuje pokožku při kožních onemocněních jako je např. lupenka, atopický ekzém.

anticelulitidní: zábal vytahuje z tukových buněk toxiny a je následován mechanickou anticelulitidní masáž. Vhodná je kúra 6-10 zábalů, která se snaží dosáhnout viditelných výsledků v co nejkratším čase.

Vyjádření lékaře na Wrapování

Vytvořili jsme pro Vacu Opatov světově unikátní systém Wrapování

Tento systém se opírá o 4 hlavní pilíře:

1. Zákon rovnováhy kontradikcí

Východní civilizace označuje tuto rovnováhu jako rovnováhu mezi Jin a Jang. V této proceduře klienti pociťují střídavé pocity chladu a tepla, v některých případech dokonce oba pocity současně.

2. Posílení mikrocirkulace

Posílení mikrocirkulace má za následek urychlení zásobování buněk lidského těla živinami a kyslíkem přes malé a drobné cévy a odvádění finálních produktů látkové výměny.

3. Zákony osmózy

4. Protizánětlivé aktivity

Účinky tohoto systému:

 • Stimulace a regenerace nervů
 • Zpevnění cévních stěn
 • Rozproudění lymfy stimulací její detoxikační aktivity a odstranění nadbytečné vody
 • Zásobování svalů kyslíkem a živinami, odvádění odpadů ze svalů
Výsledky jsou pozorovatelné pouhým okem již po první hodině:
 • Zmenšení obvodů
 • Snížení váhy
 • Úbytek nadbytečné vody v těle
 • Regenerace celého těla

MUDr. Gaye Papa
Garant projektu MEDINATUR

Rezervujte si termín

Zavolejte nám či napište zprávu pro rezervaci termínu Vaší procedury.

Kontaktovat pro rezervaci